Lynx Music

Lynx Music Progressive & Art Rock Since 1998

BESIDES

CD

we were so wrong

0000 0 out of 50 out of 50 out of 50 out of 50 out of 5 / 0 out of 50 out of 50 out of 50 out of 50 out of 5 0 RATINGS
we were so wrong

Data

Format CD
Type Dystrybucja
Added on Monday, 21 October 2013
Number of discs 1

Review

BESIDES „We Were So Wrong”

to 10 instrumentalnych, miejscami spokojnych, a miejscami ostrych, ciężkich post rockowych kompozycji. Znawcy art rocka szybko skojarzą muzyke  z  angielską bardzo cenioną grupa Twelfth Night. “We Were So Wrong” - jak mówi sam zespół – to album, na którym kawałki układają się w jedną wielką podróż nostalgiczno – emocjonalną, pozwalają uwolnić wyobraźnie i odpłynąć „gdzieś poza codzienność”.  

First  studio album  ( Twelfth Night music  style)

Besides to młody i bardzo obiecujący zespół na polskiej scenie post-rockowej. Jego niesamowite, połączone z wizualizacjami koncerty potrafią wzbudzić w słuchaczach intensywne doznania emocjonalne. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął  promować na jesień 2012 roku. Od tego czasu zagrał trasę koncertową liczącą 29 występów, wystąpił w 3 audycjach radiowych, zarejestrował epke promocyjna z pięcioma utworami oraz 1 utwór media edit. 20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu „We Were So Wrong” Aktualnie zespół rozpoczyna promocje albumu licznymi koncertami w Polsce.
Dwukrotnie był laureatem przeglądów muzycznych, w tym wygrał ogólnopolski przegląd Fonografika Young Stage co zaowocowało kontraktem na drugi album z wytwórnią Fonografika.
Zespół tworzą muzycy wcześniej związani z takimi składami jak Jedyny Sensowny Wybór, Kundle, Divide Et Impera, Roman Polański, Offenders. Na koncertach wspomagani są pięknie konstruowanymi obrazami przez vidżejkę Justynę Gurbisz.
1. At night
2. Beyond
3. Monochromatic
4. Linnets flight
5. Undone
6. We were so wrong
7. Calm
8. May I take you home
9. Deprived of
10. Strand
Hits 4069
Powered by Music Collection for Joomla!
Back to top
Akceptuje pliki Cookies na tej stronie. Polityka prywatności.